

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Type | Plug Housing |
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Series | HDP |
| Colour | Blue |
| IP Rating | IP67 |
| Diameter | 43.17mm |
| Width | 41.53mm |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
1-1564414-1
DT06-3S-TE81 / 2-2303816-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00