

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Type | Automotive connector housing |
| Gender | Male |
| Number of Rows | 1 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | Timer |
| Colour | Grey |
| Height | 20.6mm |
| Width | 27.3mm |
| Depth | 39mm |
| Housing Material | PBT |
DT0412PA-CE02
1-2331102-1
DTM04-3P-E003
AT04-08PA-P021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00