

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Type | Socket Housing |
| Gender | Female |
| Number of Rows | 2 |
| Current Rating | 40A |
| Colour | Black |
| IP Rating | IPX7, IPX9K |
| Diameter | 32.8mm |
| Width | 31mm |
| Maximum Operating Temperature | +120°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Contact Plating | Tin |
DT04-4P-CL06
PX0101P06GY
216280-1022
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00