

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Type | Automotive connector housing |
| Gender | Female |
| Series | Junior Power Timer |
| Colour | Black |
| Termination Method | Solder |
| Height | 24.5mm |
| Width | 40.4mm |
| Housing Material | Nylon |
| Depth | 38.2mm |
DT04-08PA-CE02
ATM13-12PB-12PD-BM03
1-1703494-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00