

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | HVSL633 |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Contacts | 2 |
| Current Rating | 40A |
| Connector Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Orientation | Straight |
| Termination Method | Crimp |
| Key Type | A |
| IP Rating | IP2XB, IP67, IP69K |
| Colour | Orange |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Better World Product | Yes |
| Better World Claim | Renewable energy solution |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Housing Material | Nylon 66 |
| Pin Diameter | 5.8mm |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Height | 42mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Depth | 78mm |
| Width | 34mm |
SLPIRB50CPSB0 / C10-731950-100
SLPPC50BSR0 / C10-730190-2500
SLPHPM06BSB1
SLPHPM10BSB1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00