

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Shielded/Unshielded | Shielded |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
934888034 GDM21F6-V24-10D
C01610K0120042
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00