

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | Standard |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Current Rating | 4A |
| Voltage Rating | 34 V ac/dc |
| IP Rating | IP30 |
| DIN Number | DIN 45329 |
| Series | MAB |
| Housing Material | Steel |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
C091 31C012 200 2
21021512405
932906117 MAWI 3100
21033216510
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00