

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CPC Series 1 |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Shell Size | 13 |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
REC M 10TP N 04-16
858FD04-103RCS1
99-9206-00-03
09-3105-01-03
XZCC20FCM30B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00