

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Subminiature |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP65 |
| Current Rating | 3.0A |
| Series | TRIAD 01 |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 60.0 V |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
PX0921/05/P
0314-2 08-1
HDP24-18-8PE
1332 M 212 MZ
M12A-12BFFA-SR7001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00