

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP55 |
| Current Rating | 46.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | JL05 |
| Shell Size | 22 |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
8STA61235PD
643721100008
858-005-103RLU4
T4111002051-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00