

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Mounting Type | Front Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 5.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | X-Lok |
| Voltage Rating | 300.0 V |
| Mating Type | X-Lok |
| Housing Material | Nylon |
| Pole Format | 18P |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
EGG.3T.330.CLL
PX0410/10P/6065
AHDP06-24-91S-BS1-K10X
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00