

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 73 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP55 |
| Current Rating | 5.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | JL05 |
| Shell Size | 28 |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
UTGX1JC1210P
TN6S16-0213S1L / 192900-0581
7000-12941-0000000
99-0430-27-04
09-0978-00-03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00