

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| IP Rating | IP67 |
| Current Rating | 4.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 250.0 V ac/dc |
| Coding | A |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
DOS-2312-G02
99-2010-220-04
99-3362-00-04
99.0405.10.03
SRCN2A21-16S
5308 010 06
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00