

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 2.0A |
| Series | 1T |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 30.0 V , 42.0 V |
| Mating Type | Push-Pull |
| Housing Material | Brass |
| Pole Format | 14P |
| Contact Plating | Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Series Number | 314 |
| Contact Material | Bronze |
T4111011031-000
0315-2 08-1
5307 540 06
C01620H00311010
643220100405
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00