

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 47 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 7.5 A, 13.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 200.0 V |
| Shell Size | 24 |
| Pole Format | 47P |
| Series Number | AHDM06 |
EGG.1B.303.CLL
M8S-03BMMM-SL7D01
C091 11G008 000 5 U
EXP-0941/10/S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00