

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 10.0A |
| Series | JR |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 250.0 V , 350.0 V |
| Mating Type | Threaded |
| Shell Size | 13 |
| Housing Material | Aluminium |
| Pole Format | 3P |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
09-9791-30-05
UTS1JC1210P
PXMBNI08FPF06AFLM11001
21011405081
99.5110.15.04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00