

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Current Rating | 1.5A |
| Series | M |
| Coding | A |
| Voltage Rating | 30 V |
| Mating Type | Screw Thread |
| Housing Material | Nylon |
| Pole Format | 12P |
| Contact Plating | Gold |
| Series Number | SH8002 |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
HR25A-7R-8S
933406100 ELST 3008 V
09-0572-00-08
1331 M 303 MZ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00