

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 13.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Shell Size | 18 |
| Pole Format | 14P |
| Series Number | AHDM04 |
09-0416-80-05
M8AS-05PFFR-SF8001
AHDM04-18-20PR
6GK1905-0EB10-6AA0
PHG.1B.307.CLLD62
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00