

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP55 |
| Current Rating | 13.0A |
| Series | JL05 |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Size | 28 |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper |
99-0429-12-04
LTWM12P-05PMMS-SC
AHDM04-24-18PN
PXMBNI08RPF08AFLM8002
7000-08581-9690050
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00