

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | PCB |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 4.0A |
| Series | M |
| Coding | A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Mating Type | Screw Thread |
| Housing Material | GF, Nylon |
| Pole Format | 4P |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Series Number | SF8001 |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
FLS012N8S03
09-0428-00-08
18319 RSCN 4/7
TR2448RFH1NB / 192990-1740
C016-20D003-210-10
T4113002041-000
HR10-7J-4P(73)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00