

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 4.0A |
| Series | WFS |
| Body Orientation | Right Angle |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Mating Type | Threaded |
| Housing Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Contact Material | Brass |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
STE-1204-GE01
643722100008
T4110511041-000
09151000308
YF12U13-2550K4051A
KPTC6F16-26P-F-MA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00