

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | PCB |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Current Rating | 4.0A |
| Series | M |
| Voltage Rating | 250 V |
| Coding | D |
| Mating Type | Screw Thread |
| Housing Material | Nylon |
| Pole Format | 4P |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Series Number | SF8002 |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
99-9133-62-12
FLS010N6S03
BD-08PMMP-LC7001
M12A-05BFFA-SR7001
BD-06BMFA-QL8AN0
RM15TJD-10P(76)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00