

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Current Rating | 7.5A |
| Series | EN3 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mating Type | Bayonet |
| Shell Size | 20.62 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
FLS012N10S03
643411100405
8-03PMMP-SF7001
99 3379 00 03
99-0610-00-04
643050100605
FFA.1S.306.CLAC62
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00