

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Rear Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Current Rating | 4.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | M12 |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Coding | D |
| Mating Type | Threaded |
| Shell Size | 18 |
| Housing Material | Nylon |
| Pole Format | 4P |
| Contact Plating | Gold |
| Series Number | T4130512 |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
PXM6010/22S/CR/0910/SN
PRG.M0.8GL.LC52J
7000-08325-0000000
ENG.1B.303.CLL
21033191401
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00