

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 21 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 13.0 A, 25.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Shell Size | 24 |
| Pole Format | 21P |
| Series Number | AHDM06 |
PXM6010/04P/CR/0507/SN
PHG.2B.303.CLLZ
99-0122-106-06
858FA04-203RCS1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00