

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 7.5A |
| Series | SL61 |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 175 V ac |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
PXP6010/16S/CR/0910
FGG.0B.306.CLAD52Z
FLKD-14EGFS-GCP-001
11208 RKC 30/16
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00