

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Current Rating | 4.0A |
| Series | STE |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Mating Type | Plug-In |
| Housing Material | PA 66 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
7000-13541-9710100
FGG.1T.308.CLAC60Z
2-1437719-4
21033194801
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00