

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP65 |
| Current Rating | 35.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CPC Series 3 |
| Voltage Rating | 600.0 V |
| Shell Size | 17 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
PXP6011/02P/ST/0507
HDP26-18-8SE
EPG.0B.302.HLN
FLS014N3SHEC03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00