

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Current Rating | 5.0A |
| Series | 02 |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Shell Size | 20 |
| Mating Type | Quick Connect |
| Housing Material | Polymer |
| Pole Format | 12P |
| Contact Plating | Gold |
| Series Number | 0272 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Contact Material | Bronze |
09-0129-70-12
852-004-213R004
TN0S24-0048S1L / 192900-0475
PXA921/04/S
M12A-05PFFP-SF8001
PWM-02RMFS-TS7001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00