

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Screw |
| IP Rating | IP67 |
| Current Rating | 2.0A |
| Body Orientation | Right Angle |
| Series | M |
| Voltage Rating | 30.0 V |
| Coding | A |
| Mating Type | Screw Thread |
| Housing Material | PBT, PC |
| Pole Format | 8P |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Contact Material | Copper |
224151 / 224151-E
UTGX6JC128S
T4113001031-000
99-0437-19-05
M12A-12PFFS-SH8002
T4013008041-000
09-9748-00-03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00