

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 4.5A |
| Series | CamCirc CCM3 |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Mating Type | Push-Pull |
| Housing Material | Brass |
| Pole Format | 10P |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Contact Material | Brass |
1-1437719-8
DD-14BFMA-QL8LP0
PXP6010/03P/ST/0507
T4072014041-001
5440MDA212M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00