

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP55 |
| Current Rating | 46.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | JL05 |
| Shell Size | 24 |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
5-1437719-4
21032212405
99 0430 14 04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00