

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Miniature |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp, Solder |
| IP Rating | IP66, IP68, IP69K |
| Current Rating | 3.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | Buccaneer 4000 |
| Voltage Rating | 600.0 V |
| Mating Type | Threaded |
| Shell Size | 20, 26.0mm |
| Housing Material | Polymer |
| Pole Format | 4P |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +120°C |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
FLS014N3S03
STE-2312-G01
99-5101-15-02
8STA01608PN
Bu-12BMMA-LL7001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00