

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 13.0 A, 25.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Shell Size | 24 |
| Pole Format | 19P |
| Series Number | AHDM04 |
PXA921/07/P
99-0609-00-04
99-0406-00-03
JL04V-6A20-4SE-EB-RK
PXM6010/03P/ST/0507/SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00