

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Miniature |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp, Solder |
| IP Rating | IP66, IP68, IP69K |
| Current Rating | 5.0 A, 8.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | Buccaneer 4000 |
| Voltage Rating | 600.0 V |
| Shell Size | 20 |
| Mating Type | Quick Connect |
| Housing Material | Polymer |
| Pole Format | 6P |
| Shielded/Unshielded | Unshielded |
| Strain Relief | No |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +120°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
DT-HCN-G4RMM-RHA30
09-0329-02-12
BB-04RMMS-QC8001
UTS6GN1412S
PHG.0B.302.CLLD52Z
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00