

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 15.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | FLOS K |
| Voltage Rating | 800.0 V |
| Shell Size | 2 |
| Mating Type | Push-Pull |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Pole Format | 4P |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
21032722505
PX0911/03/S
M12A-08PFFP-SF8002
PHG.0B.302.CLLD42
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00