

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Screw |
| IP Rating | IP67 |
| Current Rating | 12.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | M |
| Coding | T |
| Mating Type | Screw Thread |
| Housing Material | Nylon |
| Pole Format | 4P |
| Contact Plating | Gold |
| Series Number | SL7002 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
T4111411051-000
CD-12BFFA-QL8MP0
J80026A0200
M12A-04PMMR-SF7003
643250100308
99-0971-102-02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00