

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Mounting Type | Rear Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 5.0 A, 20.0A |
| Series | X-Lok |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 30.0 V , 300.0 V |
| Mating Type | X-Lok |
| Housing Material | Nylon |
| Pole Format | 12P |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
99-2013-220-05
PCA.1S.250.CTLC52
643150100608
SC-L-PG11-02-GN
7-1437719-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00