

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connector Size | M8 |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Piercecon Fast Connection |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 4.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | STE |
| Voltage Rating | 30.0 V |
| Mating Type | Plug-In |
| Housing Material | PA 66 |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
PXMBNI23FBF12ASC
11590 RSC 5/7
THB.391.R4A
BD-05PMFS-LC7001
72004000 + 73002716
PXP4010/06S/6065
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00