

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Micro |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | HR25 |
| Voltage Rating | 30.0 V , 42.0 V |
| Shell Size | 7 |
| Mating Type | Screw Lock |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -25.0°C |
| Contact Material | Bronze |
| Maximum Operating Temperature | 85.0°C |
99-9476-100-07
SLGDEF419AR
643362100604
5324 710 06
8P-04PMMP-SF7001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00