

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 13.0 A, 25.0 A, 60.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Shell Size | 24 |
| Pole Format | 18P |
| Series Number | AHDM06 |
99-0432-500-04
643711100005
BD-06BMFA-LL7001
BD-02BMMA-LL7001
PXM6010/22S/CR/0910/SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00