

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Miniature |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | HR10 |
| Voltage Rating | 100 V ac |
| Mating Type | Push-Pull |
| Shell Size | 10 |
| Housing Material | Brass, Zinc |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Bronze |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
FLS014N19SHEC03
PAG.M0.5GL.AC52A
HDP24-24-47PE
EGG.2T.319.CLL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00