

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Subminiature |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP65 |
| Current Rating | 3.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | TRIAD 01 |
| Voltage Rating | 60 V ac |
| Strain Relief | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
HR25-7TP-8S(72)
JL05-2A20-29SC-F0-RK
8-1437719-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00