

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | Subminiature |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP65 |
| Current Rating | 1.0A |
| Series | TRIAD 01 |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 60 V ac |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
T4111012041-000
933175100 ELWIKA 5012 PG7
FLS714N19S03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00