

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Current Rating | 5.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 02 |
| Voltage Rating | 125.0 V |
| Mating Type | Quick Connect |
| Shell Size | 12 |
| Housing Material | Polymer |
| Pole Format | 5P |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Series Number | 0260 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
AHDM06-18-20PR
99.5610.15.04
M12A-05PMMS-SF8001
ER04-P12M8.5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00