

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Push In, Screw |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Current Rating | 4.0A |
| Body Orientation | Right Angle |
| Series | SACC |
| Coding | A |
| Voltage Rating | 48.0 V , 60.0 V |
| Shell Size | 13 |
| Mating Type | A Coded |
| Housing Material | Zinc |
| Pole Format | 5P |
| Contact Plating | Nickel over Gold |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
PXP4011/06P/6570
C01610P00300012
TNM6S12-0008S1L / 192993-0052
PXMBNI12RAM05APCM12
HGG.0T.309.CLLPV
CD-12PMMS-QC8001
CAB.M26.GLA.C92G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00