

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 25.0 A, 60.0 A, 100.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Shell Size | 24 |
| Pole Format | 9P |
| Series Number | AHDM04 |
PHG.1B.308.CLLD62Z
99-0129-75-12
PXA911/03/S
5360 120 06
8STA61235PD
RM15TP-4SA(81)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00