

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Current Rating | 10.0A |
| Series | UTS |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 500 V ac/dc |
| Mating Type | Bayonet |
| Shell Size | 12 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Strain Relief | No |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
09-0327-00-07
M12A-05PMMS-SH8002
PXP7011/06S/ST/0709
TN7S14-0012P1L / 192900-0266
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00