

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CPC Series 1 |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Shell Size | 11 |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
AHDP06-24-91S-BS2-K10S
932322100 CA 3 GS
DOS-1204-GN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00