

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Contact Gender | Male |
| IP Rating | IP65 |
| Current Rating | 35.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 5324 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Shell Size | 2 |
| Housing Material | Metal |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
09-0137-70-04
PXP7010/06P/ST/0709
99-1436-992-05
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00